Доставка по всій Україні
Інтернет-магазин якісних меблів та матраців

Пн-Пт       9:00 - 18:00
Сб             10:00 - 16:00
Нд              вихідний

Гарантія

Всі меблі в магазині КУБ мають сертифікати якості, що забезпечує екологічність та високу якість меблів.

На всі меблі представлені в нашому магазині виробники дають гарантію. Гарантія надається за умови дотримання споживачем умов зберігання, транспортування, складання та правил експлуатації меблів.

Для підтримки належного зовнішнього вигляду та довговічності меблів рекомендується дотримуватися таких загальних правил:

1. Кожен предмет меблів призначений для певної мети використання, тому слід користуватися будь-яким меблевим виробом відповідно до його функціонального призначення.

2. Меблі повинні експлуатуватися в сухих та теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію при температурі повітря не нижче +10°C та не вище +40°C, відносна вологість 65-85%. Істотні відхилення від зазначених режимів призводять до значного погіршення споживчих якостей меблів.

3. Розташування меблів ближче одного метра від опалювальних приладів та інших джерел тепла, а також під прямим сонячним промінням, викликає прискорене старіння лакофарбового покриття та деформацію меблевих щитів.

4. Поверхню деталей меблів слід оберігати від попадання вологи, щоб уникнути розбухання каркасів, фасадів і стільниці, відклеювання кромок на бічних поверхнях; неприпустимо попадання на лакові поверхні води та рідин, що розчиняють лакофарбові плівки (спирт, ацетон, бензин та ін.).

5. Слід оберігати поверхні меблів та її конструктивні елементи від механічних пошкоджень, які можуть бути спричинені впливом твердих предметів, абразивних порошків, а також надмірними фізичними навантаженнями.

6. При використанні меблевих виробів не слід докладати надмірних зусиль для відчинення дверей, висувних ящиків та інших рухомих частин. Їх належна робота забезпечується шляхом регулювання петель або мастила направляючих рейок парафіном або аналогічними за своїми фізико-хімічними якостями неагресивними засобами. Щоб уникнути перекосів дверей та ящиків виробів, їх рекомендується тримати закритими.

7. Догляд за меблями слід здійснювати із застосуванням тільки якісних, спеціально призначених для цих цілей засобів для чищення та полірування, відповідно до доданих до них інструкцій виробників про спосіб і область (поверхні, матеріали) їх застосування. Пил видаляється чистою, сухою і м'якою тканиною (фланель, сукно, плюш тощо). Рекомендується очищати будь-яку частину меблів якнайшвидше після того, як вона забруднилася. Якщо Ви залишаєте забруднення на деякий час, то помітно підвищується небезпека утворення розлучень, плям та пошкоджень меблевих виробів та їх частин.

8. Масу тіла людини здатні витримувати тільки вироби, що спеціально проектуються для цього, і елементи-тумби з сидінням, підставки для ніг, ліжка. Всі інші елементи – полиці, стінки і т.д. проектуються спеціально для зберігання певних речей. Навантажувати їх більше, ніж розраховувалося при проектуванні, забороняється.

9. Розсувні двері та механізми оберігати від ударів, різких поштовхів, щоб уникнути випадання роликового механізму з напрямних.

10. Неприпустимий дотик покриття з гарячими предметами та киплячою водою. Така експлуатація може призвести до спучування покриття. Крім загальних умов догляду, можливе застосування поліролей для пластиків. При цьому для полірування (обробки) меблів не можна застосовувати поліролі (інші продукти побутової хімії), що мають протипоказання.

11. Крім загальних умов рекомендується для чищення переважно користуватися м'якою тканиною або замшею, змоченою та добре віджатою перед використанням. Завжди ретельно висушуйте (протирайте сухою тканиною) змочені ділянки після чищення. Хорошою альтернативою є систематичне сухе чищення за допомогою пилососа, обладнаного насадкою типу ”м'яка щітка”.